Doccia Shampoo - szampon chroniący przed wpływami słońca

Kosmetyk
Doccia Shampoo - szampon chroniący przed wpływami słońca

Wiosną, będąc we Włoszech, natknęłam się w sklepie na serię kosmetyków chroniącą ciało przed złym wpływem promieni słonecznych. Każda z nas wie, że latem szczególnie trzeba zadbać nie tylko o skórę chroniąc ją kremami, ale również o włosy. Dlatego kupiłam szampon z tej właśnie serii, z myślą o planowanych wakacjach w Czarnogórze.

Szampon ten ma chronić włosy przed działaniem słońca i regenerować je wyciągiem z aloesu. Niestety w temacie zapewnień producenta nie mogę napisać więcej, ponieważ nie znam włoskiego.

Przejdźmy do działania. Po codziennym długim plażowaniu przy mocnym słońcu i wielu kąpielach w morzu, szampon spisał się naprawdę dobrze. Moje długie włosy nic nie straciły z połysku i były chyba bardziej miękkie niż przed wakacjami. Dodam, że nie stosowałam żadnych odżywek, choć zwykłam to robić, ale nie było już takiej potrzeby.

Szampon dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Używałam go codziennie (czasem nawet 2 razy dziennie) przez dwa tygodnie i została mi jeszcze połowa. Zapach to rzecz gustu - mnie się podoba, ale moja koleżanka uważa, że przypomina zapach płynu do mycia naczyń. Szampon mieści się w poręcznej butelce o pojemności 250 ml, ale zamknięcie jest niedokładne i żeby szampon nie wylewał się w podróżach, musiałam je zaklejać taśmą.

Ogólnie bardzo dobrze oceniam ten szampon i polecam wszystkim paniom, które natkną się na niego we Włoszech lub innym kraju.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentProgramme Solaire
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: z filtrami UV
Przybliżona cena10.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy