Szampon wzmacniający

Kosmetyk

Kupiłam ten szampon u mojej fryzjerki, bo bardzo zachwalała całą linię tych kosmetyków. Jest to szampon wzmacniający do włosów cienkich. Przeciwdziała wypadaniu, z czym miałam ogromy problem. Zawiera on potas, 'który „uczestniczy w procesie energii komórkowej oraz krzem, który przyczynia się do odnowy włókien włosa i ma działanie opóźniające procesy starzenia się skóry”.

Szampon mieści się w 250 ml butelce z klapką-dozownikiem (naciskamy klapkę i dozuje się odpowiednią ilość preparatu). Butelka jest bezbarwna i ma różową etykietkę. Kosmetyk jest bezbarwny o gęstej konsystencji i przyjemnym, jakby kwiatowym zapachu, który zostaje na włosach i w łazience po myciu włosów.

Stosuje go przeszło rok i nie zauważyłam żadnych efektów. Włosy, jakie były takie są. Jest to po prostu zwykły szampon o ładnym zapachu. Włosy są po nim czyste, jest bardzo wydajny, ale nic więcej. Nie mogę zrozumieć, czemu jest określany jako genialny kosmetyk fryzjerski skoro ma te same właściwości co najtańszy szampon z supermarketu. Cóż, ja nie polecam i nie mam zamiaru kupować następnej butelki.

Produkt kupiony za granicą.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentIUM
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: zapobiegające wypadaniu włosów
Przybliżona cena30.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy