AVA BEAUTY EXPRESS MASK - Maseczka do twarzy Bomba Antyoksydacyjna

Kosmetyk
AVA BEAUTY EXPRESS MASK  - Maseczka do twarzy Bomba Antyoksydacyjna

'Maseczka samowchłaniająca się o silnych właściwościach antyoksydacyjnych i odżywczych przeznaczona do skóry wykazującej pierwsze oznaki starzenia się. Zawiera kompleks witamin A, E i F, wyciąg z owoców pomidora o dużej zawartości likopenu, karotenoidów, witaminy E i C. Likopen niezwykle skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczonego środowiska. Wyłapuje wolne rodniki i przeciwdziała procesom starzenia się skóry. Maseczka widocznie wygładza skórę, podnosi poziom jej nawilżenia, poprawia elastyczność i jędrność. 7 ml'.

Chętnie stosuję kosmetyki z zawartością składnika zwanego likopenem, który podobnie, jak retinol, czy koenzym Q10 ma udowodnione właściwości przeciwzmarszczkowe. Maseczka jest przeznaczona do skóry suchej, ale mimo mojej tłustej cery sięgnęłam po nią, ponieważ potrzebowałam dobrej bomby antyoksydacyjnej, bo mimo stosowania wysokich filtrów przeciwsłonecznych opaliłam się, a skóra otrzymała trochę tych niepożądanych promieni UVA.

Saszetka wystarczy spokojnie na hojną aplikację na całą twarz i szyję. Zawartość ma bardzo treściwą konsystencję, u mnie właściwie się nie wchłonęła. Po około 30 minutach musiałam ją zmyć wodą micelarną (w innym przypadku się zbryla).

Efekty to skóra świetnie nawilżona, odżywiona, miękka. Zaraz po aplikacji skóra lekko szczypała, ale po zmyciu nie była zaczerwieniona. Może jedyny minus jaki dostrzegam to intensywny perfumowany zapach. Myślę, że wrócę z przyjemnością do niej zimą, szczególnie podczas mrozów.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentAva Laboratorium
KategoriaPielęgnacja twarzy
RodzajMaseczki: nawilżające i odżywcze
Przybliżona cena3.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy