Activ F Dr. Hoting - Szampon dla kobiet przeciwko niepatologicznemu wypadaniu włosów

Kosmetyk
Activ F Dr. Hoting - Szampon dla kobiet przeciwko niepatologicznemu wypadaniu włosów

Używam szamponu Active F od około 19 tygodni, więc myślę, że moja opinia na temat tego produktu będzie rzetelną wskazówką dla wszystkich potencjalnych nabywców tego wspaniałego produktu.

Najpierw nabyłam szampon Active F, jednak uznałam, że optymalne rezultaty może przynieść stosowanie całego systemu - szampon plus tonik. Moje wrażenia po pierwszym tygodniu stosowania szamponu? Cóż, prawie niezauważalne. Jednak po około 3 tygodniach stosowania - rewelacja!

Włosy u nasady głowy są gęstsze, zdrowsze, jest ich jakby więcej. Wraz z kolejnymi tygodniami stosowania zauważyłam, że moje włosy naprawdę rosną szybciej! Farbuję włosy na blond, a o wiele szybszy wzrost włosów zauważyłam po odrostach.

Po około 19 tygodniach stosowania śmiało mogę stwierdzić, że ten szampon to rewelacja! Moje włosy są nie do poznania: zdrowsze, grubsze, nie wypadają i jest ich coraz więcej! Śmiało mogę polecić szampon Active F Paniom, które borykają się z problemem wypadania włosów - system nie tylko leczy, ale także pielęgnuje.

Szampon Active F to kombinacja aktywnych składników z L-karnityną i echinaceą stymuluje wzrost włosów i wydłuża ich cykl życiowy.

Pojemność to 250 ml.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentSchwarzkopf
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: zapobiegające wypadaniu włosów
Przybliżona cena30.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy