Adidas for Women, Cool & Care, 6 in 1 Roll - On

Kosmetyk
Adidas for Women, Cool & Care, 6 in 1 Roll - On

Bardzo lubię używać kulek i strasznie się ucieszyłam, gdy mogłam go wypróbować. Bardzo podoba mi się opakowanie, które jest odwrócone "do góry nogami", dzięki temu wiem, że kulkę zużyję do ostatniej kropelki.

Plusem jest to, że sama kulka nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość antyperspirantu. Zapach jest piękny, świeży, intensywny- nie jest mdły i przytłaczający. Jest trwały, czuć go nawet po wielu godzinach.

Troszkę trzeba poczekać na wchłoniecie. Ale nawet gdy czasem się śpieszę i nie wchłonie się on do końca, to przynajmniej mam pewność, że nie pozostawi żadnych śladów na ubraniach.

Przez pierwsze kilka użyć odrobinę wysuszył mi skórę, ale jest to u mnie rzecz normalna, przy każdej zmianie antyperspirantu. Kulkę tą z powodzeniem można stosować nawet po depilacji, bo nie podrażnia skóry. Zapewnia świetną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Jest to najdłużej działający antyperspirant z dotychczas przeze mnie używanych. Nawet podczas dużego wysiłku fizycznego solidnie zmniejsza pocenie się. Do tego jest wydajny.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentCoty
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajAntyperspiranty i dezodoranty
Przybliżona cena13.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy