SuperStay- 7 Days Gel Nail Color

Kosmetyk
SuperStay- 7 Days Gel Nail Color

W serii Super Stay oprócz długotrwałych szminek i błyszczyków znajdziemy także lakiery do paznokci o żelowej formule, które mając być odporne na uszkodzenia do 7 dni. Paleta barw nie jest zbyt rozbudowana, ale dwa kolory przypadły mi do gustu: 155 Bubble Gum (fuksja) i 615 Mint for Life ( pastelowa mięta). Obydwa bardzo mi się podobają i mimo tego, że są to teoretycznie odcienie wiosenne to nic nie stoi na przeszkodzie bym używała ich właśnie teraz, kiedy na dworze zimno, ponuro i szaro. Takie energetyczne, żywe kolory poprawiają mi humor!

Niestety muszę ponarzekać na ich stronę techniczną, a szczególnie w przypadku koloru Mint for Life. Lakier ma dość krótki, płaski pędzelek, którym może i nabierałoby się preparat bez problemów, ale konsystencja dla mnie jest trochę za lejąca i dlatego trzeba być ostrożnym, bo lakier w tej wersji kolorystycznej po jednej dosyć mocno smuży, a obietnica producenta, że można poprzestać na jednej warstwie mija się w tym przypadku z prawdą. Ja musiałam nałożyć trzy warstwy, aby pokryć całą płytkę i pozbyć się nieestetycznych, widocznych smug. Dobrze, chociaż, że czas schnięcia jest krótki, bo inaczej byłabym naprawdę niezadowolona.

Nie mogę zgodzić się także, co do rzekomych 7 dni trwałości, bowiem u mnie lakier już 3 dnia zaczął wyraźnie ścierać się na końcówkach, a dodam, że zawsze używam bazy. Największym plusem jest wyjątkowo pasujący mi miętowy kolor. Resztę należałoby poprawić.

Natomiast fuksjowy Bubble Gum jest sporo lepszy, przede wszystkim nie zostawia smug, choć i tak musiałam nałożyć dwie warstwy do pełnego efektu krycia. Poza tym także ma jak dla mnie trochę za rzadką konsystencję, do której po prostu trzeba się przyzwyczaić, choć sprawia ona, że nie potrafię nałożyć Super Stay tak szybko i sprawie jak idzie mi to przy innych lakierach. Trwałość i czas schnięcia bez zmian, natomiast ścieranie rozpoczynało się po 4 dniach.

Z kolorów tych lakierów jestem bardzo zadowolona i dla nich mogę ten produkt polecić. Jeśli jednak stawiacie na długotrwałość i szybkość w obsłudze to radzę rozejrzeć się za konkurencyjnym produktem.

Opakowywanie zawiera 10ml lakieru.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentMaybelline
KategoriaDłonie
RodzajLakiery
Przybliżona cena20.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy