Phytum Actif - Anti-Chute Stimulating Shampoo - szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Kosmetyk
Phytum Actif - Anti-Chute Stimulating Shampoo - szampon zapobiegający wypadaniu włosów

Szampon, chyba jak wszystkie tego producenta, zamknięty jest w butli o pojemności 200 ml w kolorze białym. Ma to samo mało wygodne zamknięcie, choć tak na prawdę jedyną wadą jest niemożność postawienia go do góry nogami. Jego zadanie to stymulacja odrastania włosów oraz zapobieganie ich wypadaniu. Prawdopodobnie jest doskonały jako podkład pod kurację tego samego producenta.

W odróżnieniu od innych tego typu szamponów, ten pieni się znakomicie, tworząc na włosach gęstą pianę, którą należy zostawić na około 2 minuty, po czym spłukać. Zapach specyfiku jest całkiem miły, a zarazem trudny do określenia - raczej ziołowy niż owocowy czy kwiatowy, ale nie uciążliwy. Włosy nim umyte, podczas suszenia, sprawiają wrażenie lekko przeciążonych u nasady głowy, choć po stylizacji wyglądają świeżo. Mało tego - po stylizacji dłużej zachowują nadany im kształt, za to duży plus.
Co do działania przeciwko wypadaniu myślę, że raczej stymuluje odrastanie nowych włosów niż hamuje ich wypadanie. Mam dość mieszane uczucia w stosunku do tego produktu.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentYves Rocher
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: zapobiegające wypadaniu włosów
Przybliżona cena30.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy