Ultra Strong - nail growth activator - bardzo silny aktywator wzrostu

Kosmetyk
Ultra Strong - nail growth activator - bardzo silny aktywator wzrostu

Według producenta odżywka ta zapewnia paznokciom prawidłowy wzrost i zabezpiecza przed rozdwajaniem, pękaniem i zadzieraniem paznokci. Brzmi dość zachęcająco, jednak z działania preparatu nie jestem do końca zadowolona.

Odżywka znajduje się w srebrnej buteleczce. Dzięki temu wygląda, jakby była preparatem do szybkiej lub intensywnej regeneracji. Pojemność to 8 ml.

Do używania tej odżywki bardzo zachęcił mnie jej kolor - w buteleczce jest on jasnobeżowy. Niestety, na paznokciu wychodzi... żółtawy! Jedna warstwa jest znośna, ale kilka (ja nakładam codziennie jedną warstwę przez 7 dni, potem zmywam i zaczynam od nowa) wygląda okropnie. Odżywka nadaje paznokciom piękny połysk i perfekcyjnie wygładza ich powierzchnię, dzięki czemu z powodzeniem można używać jej w roli lakieru podkładowego. Po wyschnięciu na paznokciu pozostaje tajemniczy zapach - mi przypomina on karmel, a mojej koleżance jakiś krem do rąk.

Odżywka ta utwardziła moje paznokcie jak żadna inna. Stały się one bardzo twarde, wreszcie nie wyginają się pod byle jakim pretekstem. Niestety, wciąż się rozdwajają i łamią, a za przyczynę uważam właśnie mocne utwardzenie, do tego nie są elastyczne i brakuje im nawilżenia.

Preparat ta ma swoje plusy i minusy, jednak stosowany jako lakier podkładowy, jest moim faworytem.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentEssence
KategoriaDłonie
RodzajOdżywki do paznokci
Przybliżona cena8.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy