CMT 26 - koktajl witaminowy do paznokci - odżywka do paznokci

Kosmetyk
CMT 26 - koktajl witaminowy do paznokci - odżywka do paznokci

"Zachowaj młode i zdrowe paznokcie. Koktajl witamin doda energii Twoim paznokciom przywracając im zdrowy wygląd i naturalną elastyczność. Aktywuje budowę keratyny. Wzmacnia i chroni tkankę łączną. Stosowany samodzielnie (2 warstwy), lub jako baza pod lakier (1 warstwa), zapobiega utracie naturalnej wilgotności paznokcia i poprawia elastyczność płytki. Przedłuża trwałość lakieru".

Odżywka zawiera witaminę A palmitate, witaminę C acetate, pochodne witaminy B5, pochodne witaminy C i olej nafty. Umieszczona jest w szklanej, nieciekawej, większej niż przeciętnie buteleczce (13 ml) z genialnym płaskim pędzelkiem, który zdecydowanie ułatwia jej aplikację. Odżywka ma dobrą konsystencję a jedyną jej wadą jest ostry, wyrazisty zapach.

Kupiłam ją jakieś 2 miesiące temu w hurtowni fryzjerskiej za namową ekspedientki, która zachwalała ją i muszę przyznać, że CMT 26 jest rzeczywiście cudownym specyfikiem. Nakładam regularnie 2 warstwy odżywki (według zaleceń producenta) na oczyszczone i suche paznokcie co 3 - 4 dni i ze zdumieniem patrzę jak ich wygląd ulega poprawie. Odżywka szybko wysycha tworząc połyskliwą, przezroczystą warstwę, która nawet w najmniejszym stopniu nie odpryskuje.

Wyraźnie i dość szybko uporała się z moimi przesuszonymi i rozdwajającymi się paznokciami. Z każdą kolejną aplikacją moje paznokcie wyglądają lepiej, są twarde, nawilżone, elastyczne, mocniejsze i jakby grubsze. Po paru tygodniach przestały się rozdwajać i łamać. Obecnie używam jej w celach estetycznych, gdyż ładnie wygląda na paznokciach.

Ta odżywka jest genialna. Polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentClassic Manicure
KategoriaDłonie
RodzajOdżywki do paznokci
Przybliżona cena23.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy