Aroma Spa - perfumy do pomieszczeń

Kosmetyk
Aroma Spa - perfumy do pomieszczeń

„Perfumy do pomieszczeń” to dosyć mocne określenie w przypadku tego „urządzenia”, ale są na tyle ciekawe, że warto o nich opowiedzieć. Pomysł jest prosty – w szklanej buteleczce (30 ml) umieszczono pachnący płyn z zawartością aromatycznych olejków. Po zdjęciu zabezpieczającego korka, należy nałożyć na nią drewniany pierścień a do dziurki włożyć dołączone patyczki, które powoli nasączają się olejkiem. Raz na kilka dni patyczki należy odwracać.

Rzecz okazała się niezbyt praktyczna. Zapach bardzo szybko robi się obojętny dla nosa i wręcz niewyczuwalny, mimo że olejek paruje sobie przez około 2 miesiące. Woń nie jest szczególnie intensywna i nie rozprzestrzenia się na duże odległości – czuć ją po zbliżeniu nosa lub chwilę po poruszeniu buteleczki. Więc dyfuzer, nawet ustawiony w łazience, która nie jest mimo wszystko dużym pomieszczeniem, sprawdza się kiepsko – ani nie aromatyzuje powietrza, ani go nie dezodoruje.

Same zapachy, których do wyboru są 4 (zielona herbata, cytrusy, ocean i owoce leśne – miałam 2 ostatnie), pozostawiają wiele do życzenia – da się przeżyć fakt, że są chemiczne, ale obok tytułowych nut pojawia się coś ciężkiego i nieprzyjemnego, co psuje cały efekt.

Pomysł, wykonanie, estetyka – super. Efeky – zerowe. Do kupienia w Drogeri Natura, ale nie polecam.

Skład: carbitol, dipropylene glycol monomethyl ether, diethyl phtalane, parfum

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentEstetica
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajPreparaty specjalne do ciała
Przybliżona cena7.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy