Cheek rouge Róż na policzki HD professional

Kosmetyk
Cheek rouge Róż na policzki HD professional

Jeśli chodzi o makijaż, to nie mogę oprzeć się kosmetykom mającym w nazwie odcienia słowo 'nude'. Dlatego, pomimo, że mam w swojej kosmetyczce mnóstwo takich neutralnych róży, to ochoczo sięgnęłam po nowość w odcieniu Nude.
Początkowo trochę mnie zraziło opakowanie, które samo w sobie jest solidne i wytrzymałe, ale nie lubię odkręcanych kosmetyków typu cienie, pudry i właśnie róże. Kolor w opakowaniu to jasny brąz z domieszką różu - odcień moim zdaniem idealny do podkreślenia rysów twarzy, nadania wyrazistości. Nie jest tak ciemny i widoczny jak większość bronzerów, a z drugiej strony nie można nim uzyskać efektu sztucznie zarumienionych policzków. Niestety szkoda jednak, że ma w sobie bardzo dużo drobinek brokatu. Co prawda po rozprowadzeniu te drobinki nie są mocno widoczne, jednak ciężej się takim różem pracuje.
Poza tym jest całkiem trwały, a położony na wcześniej upudrowaną twarz, nie ściera się i nie robi plam. Gdyby nie opakowanie i drobinki brokatu byłby moim 'różanym' faworytem, bo z odcieniem trafiłam idealnie.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentHean
KategoriaTwarz
RodzajRóże prasowane
Przybliżona cena12.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy