SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Kosmetyk
SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

"Wielozadaniowa, ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami, wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy się z płytką paznokciową, odbudowuje, regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokcie z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne".

Moje paznokcie zostały bardzo zniszczone przez kosmetyczkę w salonie. Kosmetyczka potraktowała moją płytkę paznokciową szorstkim pilnikiem, więc miałam przez jakiś czas bardzo nieestetycznie wyglądające paznokcie i ubytkami w płytce. W drogerii ekspedientka poleciła mi tę odżywkę. Postanowiłam ją zakupić.

Producent zaleca nakładać po jednej warstwie odżywki codziennie przez 10 dni, co 3 dzień należy odżywkę całkowicie zmyć. Postanowiłam, iż będę nakładać po 2 warstwy odżywki dziennie. Gdy tylko nałożyłam 1 warstwę czułam jak moje paznokcie wypijają odżywkę.

Jestem bardzo zadowolona z jej efektów działania. Płytki paznokci zostały zregenerowane już po 3 dniach. Nie czuję już tak bardzo szorstkich w dotyku paznokci, nie widzę nawet tak bardzo śladów po szorstkim pilniku. Przy bardzo zniszczonych paznokciach polecam więc przez kilka dni nakładać po 2 warstwy odżywki - efekty są bardziej widoczne.

Odżywka ma gęstą konsystencję, bardzo dobrze rozprowadza się ją na paznokciach. Jest koloru różowego, ale na paznokciach bardzo ładnie błyszczy, nadając im subtelny i delikatny zdrowy kolor. Produkt bardzo szybko wysycha i jest bardzo wydajny.

Pojemność to 12 ml.

Gorąco polecam tę odżywkę - moje paznokcie stały się mocniejsze i piękniejsze.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentEveline Laboratories
KategoriaDłonie
RodzajOdżywki do paznokci
Przybliżona cena10.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy