Aromatyczna woda do prasowania

Kosmetyk
Aromatyczna woda do prasowania

Kiedy moja przyjaciółka dowiedziała się, że z ogromnym entuzjazmem kupuję wody do prasowania – wyśmiała mnie. Niestety smutna prawda jest taka, że kto raz powącha, raz spróbuje, będzie uzależniony do końca życia i stanie się ich mimowolnym kolekcjonerem.

Nie mam w zwyczaju wlewać żadnych płynów do żelazka – mimo że mam najlepsze, najnowocześniejsze – wiem, że płyn lubi gdzieś tam przeciec, przedostać się, zostawić osad i awaria murowana. Dlatego wolę niezależny spryskiwacz – w tej kwestii opakowanie wody spisuje się znakomicie – w zależności od siły nacisku może rozpylać drobną mgiełkę lub „sikać” strumieniem.

Woda ponoć również ułatwia prasowanie... Cóż, samo zmoczenie uporczywej koszuli ułatwia prasowanie, ale w preparacie jest coś więcej niż tylko zapach, bo gdy tkanina jest wilgotna czuć pod palcami niezbyt przyjemny poślizg (działa to również antystatycznie), który oczywiście znika po prasowaniu. Z tego też powodu nie polecam aromatyzowania tą wodą pomieszczeń a zwłaszcza spryskiwania koców czy dywanów. Warto też dodać, że wody nie plamią i nie odbarwiają tkanin.

Zapachy – jest ich wiele i są genialne, począwszy od klasycznych ziołowych, na podróżniczych kompozycjach kończąc. I tych ostatnich jestem właśnie wielką fanką. Mam w kolekcji Paris Paris (pachnącą trochę męsko drzewem sandałowym) i jedyny w swoim rodzaju Zanzibar (ta linia zapachowa nie doczekała się jeszcze kontynuacji w innych produktach) – niezwykła, chłodna mieszanka woni plaży, morza, ziemi i owoców cytrusowych.

To, czy zapach zostaje na ubraniach, w dużej mierze zależy od tkaniny, ale generalnie czuć go przede wszystkim podczas rozpylania, później jest śladowy i nie koliduje z perfumami.

Niezależnie od tego, co powiedzą moi bliscy, ja gorąco polecam te wody i na pewno kupię kolejne!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentPachnąca Szafa
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajPreparaty specjalne do ciała
Przybliżona cena12.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy