Calcium Milk - odżywka do paznokci z wapniem i proteinami mleka

Kosmetyk
Calcium Milk - odżywka do paznokci z wapniem i proteinami mleka

„Calcium Milk jest produktem pielęgnacyjnym wzmacniającym słabe i łamliwe paznokcie, dzięki któremu paznokcie stają się mocne, długie i piękne. Wzmacnia także odporność paznokci na uszkodzenia. Calcium Milk dzięki formule wzbogaconej o wapń, proteiny mleka, mleczko owsiane oraz czyste olejki roślinne odżywia oraz wzmacnia chroniąc przeciwko łamaniu, rozdwajaniu i pękaniu. Wspomaga szybkie rośnięcie, paznokcie stają się mocne, elastyczne i błyszczące”.

Moje paznokcie są bardzo miękkie, delikatne, łatwo ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Od tego produktu oczekiwałam, więc wzmocnienia płytki paznokcia i wyrównania jego struktury. Odżywka ma ładny, mleczny kolor, błyszczy dość delikatnie. Ładna buteleczka (11 ml) i wygodny pędzelek są już tradycyjne dla wszystkich produktów do paznokci Golden Rose.

Używałam, jej głównie na noc w roli odżywki do paznokci lub pod lakier. Solo, jako lakier na paznokcie, mam jej do zarzucenia to, że po prostu dość szybko ściera się przy samych końcach. W roli bazy pod lakier spisała się już lepiej, chociaż nie zauważyłam przedłużenia trwałości lakieru. Natomiast z pewnością zmniejsza możliwość żółknięcia paznokci, szczególnie, za sprawą ciemniejszych lakierów.

Mogę też powiedzieć, że odżywka ma bardzo dobre właściwości pielęgnujące płytkę paznokcia. Moje paznokcie już po tygodniu jej codziennego używania na noc stały się nieco twardsze, płytka wybielała. Może nie rosną, jak szalone, ale są mocniejsze, bardziej zadbane i to mi wystarczy. Nie podoba mi się w tym produkcie, wyjątkowo intensywny, nieprzyjemny zapach.

Polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentGolden Rose
KategoriaDłonie
RodzajOdżywki do paznokci
Przybliżona cena9.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy