Nail Experts - Mineral Fix - mineralny utwardzacz do paznokci

Kosmetyk
Nail Experts - Mineral Fix - mineralny utwardzacz do paznokci

Produkt przeznaczony jest do paznokci kruchych, łamliwych, słabych i rozdwajających się. Formuła oparta jest na minerałach, magnezie, wapniu i żelazie. Dzięki tej formule paznokcie mają stać się mocniejsze od środka, ponieważ sama odżywka wnika w paznokcie. Producent zapewnia, iż w ciągu kilku minut paznokcie staną się mocniejsze. A jak jest w rzeczywistości?

Po pierwszym nałożeniu tej odżywki na początku nie odczułam aby moje paznokcie były mocniejsze, ale po chwili rzeczywiście poczułam znaczną różnicę. Odżywka świetnie nadaje się jako baza pod lakier.

Posiadam lakier, który bardzo szybko odpryskuje – razem z tą odzywką lakier aż tak bardzo nie odpryskuje i nie ściera się. Dla mnie bomba.

Pędzelek jest długi i taki w sam raz do malowania. Odżywka nie pozostawia żadnych smug i bardzo szybko wysycha. Paznokcie faktycznie są o wiele mocniejsze, bardziej elastyczne, a także odporne na uszkodzenia mechaniczne. Opakowanie (12 ml), co ważne jest również bardzo wygodne .Odżywka jest również bardzo wydajna.

Jedynym minusem tego produktu jest zapach - jak dla mnie zbyt mocny, ale da się przeżyć.

Odżywka sprawdziła się i na pewno powrócę jeszcze nie raz do niej.

3.25
Ocena na postawie 1 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentAvon
KategoriaDłonie
RodzajOdżywki do paznokci
Przybliżona cena23.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (1)

Powiązane Tematy