Spa Vista - odświeżacz do pomieszczeń

Kosmetyk
Spa Vista - odświeżacz do pomieszczeń

Gdy w poszukiwaniu lawendowego (ułatwiającego zasypianie) zapachu do sypialni zawędrowałam do Home & You, uwiodło mnie coś zupełnie innego, również pachnącego. Spośród kilku wariantów zapachowych dyfuzerów z drewnianymi patyczkami, wizualnie i zapachowo najbardziej przypadł mi do gustu „deszczowy las”.

Buteleczkę z przezroczystego, masywnego szkła ozdobiono z tyłu zdjęciem lasu, a z przodu liściem paproci – efekt jest trójwymiarowy i genialny w swojej prostocie. Sam zapach to natomiast bardzo „wilgotna” kompozycja, trochę morska i trochę leśna, świeża i kojąca. W pomieszczeniu jest wyczuwalna, ale niezbyt intensywna – taka właśnie idealna jak do sypialni. Płynu starcza na około 2 miesiące.

Jedyny minus jest taki, że na patyczkach i brzegu butelki, podczas parowania, z płynu wytrącają się białe kryształki, co nie wygląda może estetycznie, ale też nie rzuca się specjalnie w oczy. Jednak to swojego rodzaju ciekawostka, bo przy dyfuzerach z bardziej „olejkową” kompozycją coś takiego nigdy mi się nie zdarzyło.

Gorąco polecam – zapachy i wygląd tych odświeżaczy to rewelacja.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentHome & You
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajPreparaty specjalne do ciała
Przybliżona cena19.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy