Meteorites Compact - rozświetlająco-matujący puder prasowany

Kosmetyk
Meteorites Compact - rozświetlająco-matujący puder prasowany

"Rozświetlający i matujący puder kompaktowy idealny do szybkich poprawek makijażu w ciągu dnia o subtelnym zapachu fiołków. Puder kompaktowy idealnie łączący właściwości rozświetlające i matujące. Eksponuje naturalny blask skóry w najdoskonalszej formie. Cera jest nieskazitelnie matowa i świetlista. Efekt naturalnego blasku trawa cały dzień. Dostępny w trzech odcieniach".

Puder o fiołkowym zapachu umieszczono w eleganckiej pudernicy (7 g) z lusterkiem i miękkim puszkiem. Używam odcienia 02 Teint beige od ponad miesiąca i w końcu mogę przyznać, iż znalazłam to, czego przez wiele lat szukałam - mianowicie pudru, który będzie dawał naturalny efekt, przy jednoczesnym subtelnym rozświetleniu i zmatowieniu cery. To właśnie daje mi Meteorites Compact.

Aplikuję go pędzlem kabuki na twarz potraktowaną kremem oraz bazą. Kosmetyk jest praktycznie niewidoczny po nałożeniu. Rozświetlenie twarzy jest bardzo subtelne, ale widoczne – cera wygląda zdrowo, świeżo i promiennie. Z kolei matowienie jest delikatne, satynowe i bardzo naturalne. Dodatkowo puder wysubtelnia rysy twarzy i daje przyjemne gładkie, satynowe wykończenie. W ciągu dnia nie ciemnieje, nie tworzy plam, nie podkreśla suchych skórek, nie wywołuje alergii i podrażnień. Utrzymuje się (przynajmniej u mnie) prawie 8 godzin bez poprawek – mam skórę mieszaną w kierunku suchej.

Jedyną jego wadą jest mała pojemność przy tak wysokiej cenie.

Mimo małego gabarytu i zaporowej ceny, polecam serdecznie.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentGuerlain
KategoriaTwarz
RodzajPudry prasowane
Przybliżona cena198.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy