Nail Tek - Hydration Therapy III for Dry, Brittle Nails - odżywka podkładowo-ochronna do paznokci

Kosmetyk
Nail Tek - Hydration Therapy III for Dry, Brittle Nails - odżywka podkładowo-ochronna do paznokci

"Odżywki z serii Hydration Therapy zawierają molekuły czystej wody przyspieszające wzrost płytki paznokcia bez wysuszania jej. Wraz z molekułami o właściwościach wodno-magnetycznych wpływają na odbudowę płytki paznokcia przy zachowaniu naturalnej równowagi wodno-tkankowej. Ta specjalistyczna formuła nie wymaga stosowania preparatów podkładowych, co znacznie ułatwia i skraca wykonanie manicuru. Nail Tek Hydration Therapy III stosuje się do paznokci potrzebujących właściwego odżywienia a nie dodatkowego wzmocnienia. Odżywka odbudowuje elastyczność i giętkość płytki paznokcia sprawiając, iż staje się mocna i sprężysta".

Bezbarwna, szybkoschnąca odżywka mieści się w szklanej, estetycznej buteleczce (15 ml) z dobrym pędzelkiem. Ma ona typowy dla odżywek Nail Teka zapach i rzadką konsystencję, dlatego też należy nakładać ją cienką warstwą.

Zakupiłam ją jakiś czas temu po niemiłej historii z preparatem do usuwania skórek jednej z drogeryjnych firm. Preparat do skórek zniszczył mi paznokcie, które zaczęły się rozwarstwiać, kruszyć i "siepać" na końcach tak, że nie można było ich ładnie opiłować. Długo zastanawiałam się, jaką odżywkę kupić, a po namysłach wybór padł na sprawdzonego Nail Teka.

Hydration Therapy III w zaskakująco krótkim czasie uporała się z moimi problemami dotyczącymi paznokci. Mianowicie już po tygodniu paznokcie dłoni stały się twardsze, gładsze, mocniejsze, nawilżone oraz bardziej elastyczne bowiem kosmetyk tworzy na ich powierzchni supertwardą, trwałą, błyszczącą, odporną na łuszczenie, odpryskiwanie (pozostałe Nail Teki odpryskują szybko i odłażą płatami po jednym dniu) i matowienie powłokę zabezpieczającą je przed kruchością, rozdwajaniem i rozwarstwianiem się, łamaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki tej odżywce moje paznokcie odżyły, przestały się rozwarstwiać i kruszyć. Odzyskały dawny, zdrowy wygląd. Są teraz twarde jak skała, mocne, odporne na przypadkowe urazy, nawilżone i elastyczne. Nawet po zmyciu odżywki zachowują ładny wygląd i połysk. Jednym słowem są zregenerowane.

Gorąco polecam tą odżywkę wszystkim osobom mającym problemy z paznokciami.

Cena zakupu dotyczy hurtowni fryzjerskiej.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentPrima Technologies
KategoriaDłonie
RodzajOdżywki do paznokci
Przybliżona cena42.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy