Glam Bronze - Sun Radiance Trio - potrójny puder brązujacy

Kosmetyk
Glam Bronze - Sun Radiance Trio - potrójny puder brązujacy

Kiedy mój brązujący puder dokończył żywota na łazienkowych kafelkach, pomyślałam, że nie mam czasu zamawiać i szukać czegoś w internetowych drogeriach i wybrałam się na zwykle zakupy. W szafie L’Oreal znalazłam puder brązujący w 2 odcieniach: dla brunetek oraz dla blondynek (Blondes) - wybrałam ten drugi.

Wersja dla blondynek składa się z pasa delikatnie brązowego, beżowego i różowego, puderniczka ponadto zaopatrzona jest w lusterko ukryte pod pudrem i pędzelek, ale z niego nie korzystam, bo wszelkie pudry i róże nakładam sprawdzonymi pędzlami. Generalnie opakowanie jest solidne, estetyczne i od razu przyciągnęło mój wzrok.

Sam puder również jest bardzo dobrej jakości. Ma odpowiednią konsystencję i co ważne - nie pyli, kiedy nakładam go na pędzel, a miałam już kilka produktów, które były albo za twarde i trzeba było nieźle jeździć pędzlem po powierzchni, albo z kolei były tak miękkie, że w trakcie nabierania cała puderniczka była brudna. Tutaj tego problemu nie ma.

Ciemniejszy brąz i beż mają złotawą poświatę, więc należy używać ich oszczędnie, bo można z nimi przesadzić. Puder na mojej tłustej cerze utrzymuje się spokojnie cały dzień. Nie zapycha porów i jest wydajny.

Polecam wszystkim tym, którzy lubią bronzery nie tylko na lato.

Cena dotyczy zakupu w drogerii za granicą.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentL'Oreal
KategoriaTwarz
RodzajPudry brązujące
Przybliżona cena70.00 PLN

Powiązane produkty

Powiązane Tematy